مجموعه آسیال شما را به خرید بهترین نخود دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده نخود ایرانی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین تولید کننده های نخود صادراتی در ایرانفروش عمده نخود درجه یک صادراتی ایرانی
فروش نخود هرسین

نخود یکی از محصولاتی است کهدر همه مناطق ایران زمین اعم از مناطق گرمسیر و سرد سیر می‌توان آن را کشت کرد. از قدیم الایام تا‌کنون دو استان کرمانشاه و لرستان برترین تولید کنندگان نخود بوده اند. نخود ایرانی صادراتی در بازار حبوبات ایران امروزه یکی بهترین و با کیفیت ترین و فروان ترین محصول هاست که حاصل دست رنج کشاورزان ایرانی می‌باشد و به بسیاری از کشور های جهان صادر می شود.

عرضه عمده نخود ایرانی صادراتی

برترین تولید کننده های نخود صادراتی در ایران

برترین تولید کننده های نخود صادراتی در ایران نخود صادراتی در ایران بذر های مختلفی دارد که هر کدام نیز ویژگی منحصر به فرد خود را دارد از ویژگی های این بذر ها میتوان به ریز یا درشت بودن دانه های نخود و یا زودپز بودن یا دیر پز بودن آنها اشاره کرد.

از خواص نخود ایرانی میتوان گفت برای سلامت بدن بسیار موثر است که می‌تواند منجر به روشن شدن پوست و درمان بیماری های عفونی و قلبی و جلو گیری از ریزش مو شود.

نخود گیاهی است که فواید و خواص بسیار زیادی دارد دانه‌ی نخود سر‌شار از پروتئین، فیبر و آنتی اکسیدان است به همین دلیل برای سلامتی انسان بسیار مفید است.

کشاورزان ایرانی برترین تولید کنندگان نخود درجه یک صادراتی ایران هستند استان های کرمانشاه، لرستان و … برترین تولید کنندگان نخود صادراتی بازار داخلی و بازار خارجی می‌باشند. هر ساله مقدار قابل توجه و انبوهی از این تولیدات به بازار های خارجی صادر می‌شود.

پس از استان کرمانشاه استان لرستان مقام دوم را در حوزه تولید محصول نخود به خود اختصاص داده است. استان لرستان یکی از حاصل خیز ترین استان هاست که در حوزه تولید حبوبات شهرتی جهانی دارد که نخود یکی از با کیفیت ترین محصولاتش است.

فروش عمده نخود درجه یک صادراتی ایرانی

فروش عمده نخود درجه یک صادراتی ایرانی بیان نمودیم که نخود درجه یک صادراتی ایرانی عمدتا و به طور معمول در دو استان کرمانشاه و لرستان تولید و به بازار عرضه می‌شود. نخود صادراتی ایرانی دارای سایز های مختلفی است که از دانه های ریز که بیشتر مناسب فلافل هستند و قیمت کمتری دارند، شروع می‌شود تا نخود های صادراتی دانه درشت که بیشترین خریدار ها را دارند.

نخود دانه درشت صادراتی ایران بیشترین میزان فروش را در کشور به خود اختصاص داده است. فروش عمده نخود صادراتی به قیمت های مختلفی انجام می‌شود . فروش نخود صادرتی در کشور به صورت عمده به تاجر های بزرگ و دولت انجام می‌شود که این طریق آن را وارد بازار های بزرگ داخلی و بازار صادرات می‌کنند. فروش نخود به صورت عمده با قیمت های ارزان تری توسط کشاورزان و تولید کنندگان ایرانی صورت می‌گیرد و به بازار های بزرگ داخلی و بازار های صادرات جهانی وارد می‌شود.

علی صفدر آسیال

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسیال شما را به خرید بهترین نخود دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید